PREZENTUJEMY PIERWSZY W LEGNICY GOTOWIEC INWESTYCYJNY.

STWORZYLIŚMY DLA PAŃSTWA ROZWIĄZANIA, KTÓRE POZWOLĄ ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS ORAZ UNIKNĄĆ WIELU PROBLEMÓW, Z KTÓRYMI ZMAGA SIĘ INWESTOR.

 

Niskie oprocentowanie lokat przy wysokiej inflacji sprawiają, że coraz częściej zastanawiamy się nad rozsądnym i bezpiecznym lokowaniem naszych oszczędności. Obecne stopy procentowe zwiększają zdolność kredytową nabywców korzystających z kredytów hipotecznych.
Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości w centrum, w mieście, w którym obserwujemy zdecydowany deficyt mieszkań pod wynajem jest doskonałą opcją dla osób, szukających średnio- i długoterminowych inwestycji kapitału.

Zabezpiecz się przed rosnącą Inflacją

 • Zainwestuj w apartamenty w ścisłym centrum, zapewnij sobie emeryturę.
 • Nieruchomości to najlepsze miejsce na lokatę gotówki i jedyna bezpieczna lokata w dobie COVID-19
 • Jeżeli brak Ci gotówki, ale posiadasz zdolność kredytową, pomyśl o kredycie, który spłaci za ciebie lokator. Za 15-20 lat (okres kredytowania), będziesz posiadał przychód pasywny (być może Twoją emeryturę) w wysokości obecnie około 2.000 zł/miesięcznie.
 • Pamiętaj: nieruchomości nie będą tańsze: 3-5% wzrostu wartości rocznie. Za ok 25 lat Twoja nieruchomość podwoi wartość rynkową.

Kalkulator inwestycji

Przykładowy wzór dla mieszkania 2.06, o pow. 40,57m2

I221.106 zł (cena zakupu) + 30.000 zł (koszty wykończenia) + 2.009 zł (koszty notarialne) = 253.115 zł (SUMA KOSZTÓW ZAKUPU)

II Wynajem 1500 zł x 12 miesięcy = 18.000 zł (PRZYCHÓD ROCZNIE)

III Koszty operacyjne: 100 zł x 12 miesięcy = 1.200 zł (STAŁE KOSZTY ROCZNE)

DOCHÓD OPERACYJNY: 16.800 zł

RENTOWNOŚĆ WYNAJMU/STOPA KAPITALIZACJI: 6.64 %

OKRES ZWROTU: 15.07 LAT


I
0
0
0
II
0
III

Koszty operacyjne:

0


lata


Jeżeli jesteś lub będziesz właścicielem mieszkania, które zamierzasz wynająć, nie przejmuj się problemami związanymi z procesem wynajmu oraz codziennymi sprawami, takimi jak: rachunki, umowa, usterki.

Dzięki współpracy z firmą zarządzającą przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjną ofertę*, która obejmuje:

 • poszukiwanie oraz zawarcie umowy z najemcą,
 • stały kontakt, co miesięczna wizyta w lokalu, kontrola stanu nieruchomości, przesłanie zdjęć w razie zaistnienia problemów,
 • weryfikacja stanów rachunków oraz dokonanie opłat eksploatacyjnych: czynsz, prąd, woda, gaz,
 • obsługa złotej rączki, dokonanie bieżących napraw.

Zapewniamy stały kontakt pomiędzy Tobą i najemcami.
Zrobimy wszystko, aby najem pozostał nieprzerwany.

*Tylko dla klientów Ritex specjalna oferta kompleksowego zarządzania: 100 zł/ miesięcznie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy zapewnić Państwu możliwość wykończenia mieszkania, tak aby było gotowe ,,pod klucz’’.
Podjęliśmy współpracę z bardzo doświadczoną firmą REDNET, która zaprojektuje wnętrze, zapewni fachową pomoc na etapie wyposażeniem, a także wykończy je i przygotuje do wynajmu lub sprzedaży.

Wariant 1:

Silver
od 705 zł

Wariant 2:

Gold
od 920 zł

Wariant 3:

Indywidualny

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE WSPÓŁPRACY

 • Oszczędność czasu
 • Nadzór techniczny
 • Praca projektowa – nadzór projektanta wnętrz
 • Niższy podatek VAT – (8%) na materiały wykończeniowe
 • Sprawdzone ekipy
 • 24 miesięczna gwarancja
 • Z myślą o inwestorach nasz zespół projektowy zapewnia bezpłatne konsultacje w celu zaprojektowania Twojego mieszkania tak, abyś mógł wynająć je kilku najemcom jednocześnie. Zaplanuj wspólny przedpokój, z którego lokatorzy będą mogli wejść do 2 lub 3 niezależnych pokoi.
 • Podniesiesz lokatorom komfort oraz poczucie prywatności, a Twój apartament będzie konkurencyjny oraz wpłynie korzystnie na osiągane zyski z najmu.
 • Umożliwiamy połączenie dwóch lokali w jedno, pozwalamy na zmianę usytuowania ścian działowych lub ich likwidację (na etapie budowy), zmianę rozmieszczenia drzwi, grzejników, gniazdek.

 

 • Indywidualny projekt.
 • Metraże idealne pod wynajem.
 • Możliwość wynajmu kilku najemcom jednocześnie.
 • Deficyt pokoi oraz mieszkań na rynku Legnickim oraz centrum miasta zapewnia bezpieczną inwestycję

Nie musisz samodzielnie zbierać i analizować ofert kredytów hipotecznych.
Nasz ekspert finansowy bezpłatnie wesprze Cię w negocjacjach najlepszych
warunków, zgromadzi wszystkie niezbędne dokumenty oraz zadba o wszelkie
formalności (koszty eksperta ponosi bank!)

Zapraszamy do kontaktu.

 

KREDYT W 6 KROKACH

 

 1. Telefon do doradcy finansowego i pierwsze spotkanie.
  Doradca finansowy to osoba, która obiektywnie przedstawi Ci możliwości kredytowe i będzie reprezentować Cię przez cały proces przyznawania nam kredytu. Pierwsze spotkanie z pozwoli zbadać Twoje możliwości (zdolność kredytową) i potrzeby kredytowe. Doradca przedstawi oferty najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb i pomoże zgromadzić oraz wypełnić dokumenty, które należy przedstawić bankowi wraz z wnioskiem kredytowym.
 2. Złożenie wniosku kredytowego
  Złożenie wniosku kredytowego odbywa się bezpośrednio po rezerwacji mieszkania i za pośrednictwem doradcy kredytowego: pozwoli to uniknąć niepotrzebnych i być może stresujących spotkań z przedstawicielem baku.
 3. Proces weryfikowania dokumentacji kredytowej przez bank.
  Proces weryfikowania dokumentacji kredytowej w zależności od banku trwa od około 3 dni do 4 tygodni. Podczas tego okresu bank sprawdza Twoją historię kredytową, weryfikuje dokumenty dochodowe oraz sprawdza czy będziesz w stanie terminowo realizować zobowiązania. Etap ten kończy się przygotowaniem decyzji kredytowej.
 4. Decyzja kredytowa banku.
  Decyzja kredytowa jest informacją o wstępnej zgodzie banku na udzielenie nam kredytu hipotecznego. W decyzji kredytowej zawarte są informacje o przyznanej kwocie kredytu, okresie spłaty oraz kosztach związane z kredytem (prowizja, marża, opłaty około kredytowe itp.).
 5. Podpisanie umowy kredytowej
  Podpisanie umowy kredytowej odbywa się w banku. Należy dokładnie zapoznać się z jej treścią przed podpisaniem gdyż jest to dokument regulujący nasze relacje z bankiem w całym okresie kredytowania. Nie martw się, doradca odpowie na wszystkie pytania związane z umową.
 6. Uruchomienie kredytu
  Kredyt uruchamiany jest zgodnie z terminem zapisanym w naszej umowie deweloperskiej (harmonogramem, który otrzymasz od dewelopera). Bank realizuje transze kredytu przekazując je na rachunek powierniczy, prowadzony pod pieczą banku przez cały okres realizacji inwestycji.

Teraz już pozostaje czekać na wymarzone mieszkanie, a w międzyczasie możemy pomyśleć o wykończeniu mieszkania!

Zapraszamy do kontaktu
z biurem sprzedaży.

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i zaprezentują nowe apartamenty, które posiadamy w ofercie sprzedaży.

539 520 667
biuro@ritex-development.pl

Zobacz wszystkie nasze inwestycje

Nowe mieszkania w ścisłym centrum w Legnicy

Lokalizacja to klucz do sukcesu oraz gwarancja wzrostu wartości twojego nowego apartamentu. Myślimy też o rodzinach: wiemy, jak ważny jest bezpośredni, często pieszy, dostęp do strategicznych miejsc dla każdej rodziny (szkoła, przedszkole, uczelnia, przychodnia), a także dostęp do kultury oraz rozrywki (rynek, galeria, parki).

Wysoki standard wykończenia nowych mieszkań w Legnicy

Zapewniamy apartamenty oraz mieszkań w Legnicy w podwyższonym standardzie deweloperskim, które wyróżniają się dużymi przeszkleniami, klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym, monitoringiem z prywatnym dostępem do widoku "live" dla każdego mieszkańca. W garażach umożliwiamy podłączenie specjalnych gniazd do ładowania pojazdów elektrycznych. W naszych budynkach dbamy o nowoczesny wygląd elewacji oraz wnętrz, klatek schodowych oraz zagospodarowania terenu.

Doświadczenie

Dzięki naszej solidnej pracy zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy doceniają nasze przywiązanie do detali oraz zaangażowanie na każdym etapie przedsięwzięcia. Nasze elastyczne podejście już na etapie projektu pozwala na ,,uszycie’’ apartamentu na miarę Twoich potrzeb. Umożliwiamy połączenie dwóch mieszkań w jedno, pozwalamy na zmianę usytuowania ścian działowych lub ich likwidację (na etapie budowy), zmianę rozmieszczenia drzwi, grzejników, czy gniazdek.

Kompetencje

Grupa Ritex Development to deweloper z Legnicy oraz generalny wykonawca. Klientom daje to gwarancję dokładnego nadzoru nad każdym procesem budowlanym oraz zapewnia bezpieczeństwo, konkurencyjność i elastyczność. Dostarczamy pełne i kompleksowe usługi. Nasz zespół to najlepsi specjaliści budowlani. Naszym głównym celem jest wybudowanie wyróżniających się na tle konkurencji nieruchomości o wysokim standardzie i dogodnych usytuowaniu.